Слова живі: в них є душа і плоть

 
 

Слова живі: в них є душа і плоть

твір по українській мові!Слова живі: в них є душа і плоть
Слово…які асоціації у вас виникають кажучи його? Які відчуття , думки? Для мене слово це вічність. Запитаєте чому? Важко сказати, мабуть, тому, що протягом багатьох століть видатні люди, звичайні селяни, робітники створювали безліч приказок, оповідань, казок ..-і все про нього! І час не зупиняється…він біжить так же швидко, бурхливо як і той струмочок, що також несе з собою …вічність.. .спогади …любов, розчарування… Жодна подія в житті людства не відбулася б якби не було слова. «Ще не знають, що чим породжується: чи слова ділами, чи діла словами»,- так писав видатний письменник П. Загребельний .Словом можна ранити і ним же загоїти тяжкі, духовні травми. Словом можна вирішити багато проблем, і ним же створити їх безліч. Так що ж тоді таке-це дивовижне слово?
В нього є досить багато значень-і церковний засіб передавання інформації через пісні, безцінний засіб для оратора(Цицерон), слово – струм, а слово – зброя. (Ліна КОСТЕНКО), і звісно, нам усім відоме твердження: слово — найменша самостійна частинка речення.
Пишучи різні твори письменник вкладає усю душу в них. І звісно, слово передає величезну роль у сприйнятті , переживанні , бо інколи ми навіть входимо в життя героїв , і начебто самі блукаємо по загадковому світу оповідання.
«Слова-теж вчинки» ,- так писав Франс. Ми-творці нашого світу, нашого майбутнього, нашого слова. І я хочу закінчити свій виступ саме думками моєї улюбленої поетеси, великої людини - Ліни Костенко : «Лиш народи, явлені у Слові, достойно можуть жити на землі!"


Создан 14 мар 2007  Комментарии       
Всего 2, последний 4 года назад
остап ярош 07 сен 2014 ответить
дуже гарно написано
--- 23 окт 2014 ответить
дякую тим хто це написав цей текст також вселяється в душу
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником