Питання до Юрія Андруховича

 
 

Питання до Юрія Андруховича
[lial89] > як Ви відноситесь до того, що Ющенко вчора розпустив ВР?
[Юрий Андрухович] > Рішенння Президента підтримую. Мені довоться жалкувати, що воно не було прийнято раніше. Але, це той випадок, коли краще пізно, аніж ніколи.

[lial89] > яка Ваша найулюблена книжка?
[Юрий Андрухович] > Мои читательские приоритеты изменяются. Наверное. Самые важные книги обычно прочитываются в раннем возрасте. Когда мне было лет 17, я прочитал потрясающий роман Вгляни на дом свой, ангел Томаса Вульфа. Я не могу сказать, что это моя любимая книга, но это одна из главных книг для меня

[lial89] > З якими українськими письменниками Ви товаришуєте?
[Юрий Андрухович] > Перелік: Франківчани - Тарас Прохасько, Іздрик. Галя Петросаняк, Харківянин Сергій Жадан, киянин Бондар. Найдавныша дружба з Бу-БА-бістами. Ми знаємося вже 22 роки. І жодного разу не спромоглися посваритися. Це не типова дружба. Чи відомо хто так Бу-БА-бісти?

[lial89] > як ви відноситесь до Юлії Володимирівни?
[Юрий Андрухович] > Я пережив різні етапи в своїх стосунках до неї. Ніколи не перетинався з нею. Моє ставлення до Юлії Тимошенко змодельовано ЗМІ. Я шаную її та інших, хто в суботу стояв на Майдані за те що цього разу вони подолали власні егоїзми і, можливо, навчилися прощати один одного.

[lial89] > чи важко бути письменником?
[Юрий Андрухович] > Якщо відповідати щиро, то у вчасному світі письменником бути приємно. Ця професія, якщо це професія, переживає розквіт. Письменники багато подорожують, їх оточує комфорт. Але все це на перший погляд, насправді. Пекло, який кожний письменник носить у собі, його не покидає. Добрим письменником бути важко.

[lial89] > Який телевізійний канал ви любете дивитися?
[Юрий Андрухович] > Найчастіше в моєму домі увімкнуто на 5-му каналі або ж на 24-му – від телебачення у мене головна вимога – інформувати, я не дивлюсь розважальних програм, але політичні дискусії мене, чомусь, цікавлять.


Создан 03 апр 2007  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником