Чому я вибираю Європу!

 
 

Чому я вибираю Європу!

есеПісля « Помаранчевої» революції всенародно обраний президент України Віктор Ющенко обрав шлях на євроінтеграцію держави. Нині це наймасштабніший зовнішньополітичний проект. Мене, як свідомого громадянина дуже хвилює питання євро інтеграції, відповідь на яке , я вважаю, має винести народ , і від якого залежить подальша доля моєї країни , і мене особисто. Якби референдум щодо напряму розвитку України відбувся найближчої неділі я б свідомо поставила галочку напроти «Європи». Це не каже про мою нелюбов до східної сусідки, - це вибір молоді, більшості населення та кращого майбутнього. А зараз я спробую обґрунтувати вище сказані слова.
Настав той час коли не тільки більша половина населення, а й Президент, ВРУ та уряд неодноразово заявляли про незворотність євроінтеграції та про необхідність нового договору з ЄС.
Одним з плюсів цього курсу становитимуть торгівельно-економічні зв’язки із західними країнами. Далі можна відзначити політичне співробітництво при якому йде колосальний обмін інформацією та досвідом. А тепер розглянемо таку ситуацію. Чому роботадаваець візьме працювати водія – далекобійника з Польщі, а не України? Коли професійний рівень у них майже однаковий… Відповідь на це питання є досить простою – поляк може працювати без візи в багатьох країнах ЄС! А у вітчизняного водія часто виникають проблеми з її оформленням.
Звичайно, зараз ми нікому в ЄС не потрібні з купою своїх внутрішніх проблем, та й у останньої труднощі з розширенням організації, неузгоджене питання щодо єдиної конституції.
Тому протиставляючи Росію з Європою достатньо лише порівняти їх дії зроблені в напрямку нашої держави. Високі ціни на газ, економічний тиск, проблеми з Чорноморським флотом і кредитування української економіки, фінансова підтримка, обмін досвідом щодо побудови демократії.
Та поки держава не почала здійснювати реформи в Україні суттєвих результатів покращення життя пересічних громадян не відбулося. Можливо це пояснюється тривалою політичною кризою, парламентськими виборами тощо. І на мою думку бажання вступити в ЄС здійсниться лише тоді, коли східні регіони разом із західними дійдуть консенсусу в цьому питанні. Та перш за все це повинні зробити наші керманичі яким давно треба збагнути значущість і необхідність вступу в ЄС.
Тож усе в наших руках, розумний український народе!


Создан 09 ноя 2007  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником